ZAPYTANIE OFERTOWE NR 6/CWAŁ/2019

4 LOGO

Data:16.04.2019

ZAPYTANIE CENOWE

Fundacja BONIN zaprasza do złożenia oferty na:

przeprowadzenie zajęć z hipoterapii

Zamówienie stanowiące przedmiot niniejszego zapytania jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, Numer i nazwa Osi Priorytetowej: RPZP.07.00.00 Włączenie społeczne, Numer i nazwa Działania RPZP.07.02.00 Wsparcie dla tworzenia podmiotów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej.

Zapytanie dotyczy prowadzenia zajęć z hipoterapii dla 30 uczestników projektu (dalej UP) pn.: Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej „CWAŁ” w Boninie; zajęcia indywidualne, średnia ilość: 10 h na osobę, łącznie 300 h. Okres realizacji: II, III kwartał 2019 r. oraz II i III kwartał 2020 r. ( po 75 h na kwartał).

Wsparcie, którego dotyczy niniejsze postępowanie, skierowane będzie do uczestników projektu. Grupę docelową stanowią osoby w wieku aktywności zawodowej 18+, zagrożone ubóstwem i/lub wyklucz. społecznym, w tym os. bezrobotne, które zg. z ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy znajdą się w III gr. osób - tzw. oddalonych od rynku pracy.

Celem niniejszego zapytania jest wyłonienie osoby wspierającej proces pomocy psychologicznej realizowanej w projekcie w ramach aktywizacji społeczno- zawodowej uczestników projektu. Udział w zajęciach z hipoterapii uczestników projektu będzie  prowadzony we współpracy z psychologiem  wspierającym UP. UP to w 100% mieszkańcy powiatu łobeskiego w rozumieniu przepisów KC: 22% GD będą stanowiły osoby niepełnosprawnie, w tym min. 8 osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Zamawiający zastrzega, że wsparcie może również odbywać się w dni ustawowo wolne od pracy oraz może być realizowane w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Planowane miejsce realizacji zamówienia:

Miejsce realizacji wsparcia siedziba Fundacji Bonin –Bonin 31, gmina Łobez.

Terminy będą  uzgadniane z wykonawcą na bieżąco.

Informacje dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia:

Wykonawca pokrywa koszty dojazdu na sesje wsparcia, koszty ewentualnych noclegów, delegacji i diet oraz koszty wydruku materiałów. Koszty te powinny zostać uwzględnione przez Wykonawców w zaproponowanej przez nich stawkach wynagrodzenia.

Zamawiający zobowiązuje się do poinformowania uczestników o wyznaczonych miejscach i terminach spotkań z Wykonawcą oraz do opracowania i dostarczenia Wykonawcy wzorów dokumentów niezbędnych do realizacji zajęć (w tym m.in. list obecności).

Współpraca z Wykonawcą wyłonionym w ramach niniejszego zapytania odbywać się będzie w oparciu o umowę o świadczenie usług/umowy zlecenie.

Zamawiający udostępni na potrzeby wsparcia konia o odpowiednim usposobieniu do prowadzenia zajęć oraz odpowiednie miejsce – teren zielony:

Zamawiający zapewnia  dowóz UP do  miejsca realizacji wsparcia.

WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają łącznie następujące warunki udziału w postępowaniu:

• posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie umożliwiające skuteczną realizację usług objętych zapytaniem-potwierdzone odpowiednim dokumentem posiadanie uprawnień do prowadzenia hipoterapii (instruktorzy rekreacji ruchowej ze specjalnością hipoterapii, legitymacja była wydawana przez Ministerstwo Sportu.absolwenci kursów realizowanych przez Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne posiadający tytuł zawodowy instruktora hipoterapii udokumentowany legitymacją i certyfikatem wydanym przez PTHip) .

Dodatkowo: nie są powiązani osobowo lub kapitałowo z Zamawiającym, przy czym przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Wykonawcą.

W zawiązku z powyższym prosimy o podanie ceny za 1 h zajęć w kwocie brutto na adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25.04.2019 r. wg załączonego wzoru -załącznik nr 1. oraz oświadczenie o braku powiazań z  Zamawiającym zg z załącznikiem nr 2.

W sprawach związanych z zapytaniem ofertowym osobą do kontaktu jest:

p. Wiesława Piećko, nr tel.: 600 037107

ZAPYTANIE CENOWE