ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/CWAŁ/2018

Data: 4.09.2018 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/CWAŁ/2018

na wykonanie instalacji gazowej i grzewczej w budynku - siedzibie Fundacji Bonin, w której realizowany jest projekt pt.: Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej „CWAŁ” w Boninie.

1. ZAMAWIAJĄCY

Fundacja BONIN, Bonin 31, 73-150 Bonin

Adres strony internetowej zamawiającego: www.fundacjabonin.org

2. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, obejmujących czynności mające na celu wykonanie instalacji grzewczej i gazowej w budynku oraz na terenie działki 3/4 obr. Bonin, gmina Łobez będących w użytkowaniu Zamawiającego. Powierzchnia działki ewidencyjnej stanowi 8,4278 ha, parter budynku 452,68 m2.

Realizacja zadania związana jest z realizacją projektu pt.:” Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej „CWAŁ” w Boninie”, finansowanego z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Budynek przewidziany do realizacji będzie pełnił funkcję obiektu, mieszkalnego oraz użyteczności publicznej o funkcji biurowo – usługowej.

Zamówienie obejmuje wykonanie następujących zakresów prac w zgodzie z załączonym do zapytania projektem budowlanym branży instalacyjnej:

zakres 1: instalacja zewnętrzna, w tym: doprowadzenie gazu ze skrzynki pomiarowej znajdującej się na granicy działki z układem pomiarowym z granicy działki 3/4 do budynku mieszkalnego na tej samej działce z rur PEHD SDR 11 PN 16 DZ 40 na zewnątrz. Długość 100 m. (z uwzględnieniem robót ziemnych w trudnych warunkach z możliwym udziałem korzeni drzew) oraz instalacja wewnętrzna gazu w istniejącym budynku z rur stalowych DN 25-32, zamontowanie zbiornika do odprowadzania kondensatu skroplin o pojemności 100 l. (ma być zakopany w ziemi na zewnątrz budynku), montaż szafki gazowej na kurek do gazu na elewacji budynku na zewnątrz (rodzaj szafki zaakceptowany przez Konserwatora Zabytków).

zakres 2: prace instalacyjne wewnętrzne, w tym: zamontowanie wkładu kominowego powietrzno-spalinowego 80/125 z rury stalowej nierdzewnej, montaż pieca: kotła gazowego kondensacyjnego, jednofunkcyjnego mocy 30 kW z zamkniętą komorą spalania oraz grzejników, wykonanie wentylacji grawitacyjnej wywiewnej oraz nawiewnej.

Zakres 3: zakup i dostawa pieca- kotła gazowego kondensacyjnego,

Zakres 4: zakup i dostawa 9 szt. grzejników opisanych w zestawieniu w załączonym projekcie.

Wspólny słownik zamówień Kod CPV :

Kod CPV 45000000-7, Nazwa kodu CPV Roboty budowlane

3. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA.

Planowany termin realizacji przedmiotu zamówienia: prace zewnętrzne do 30.09.2018 r., prace instalacyjne wewnętrzne z zakupem i montażem pieca i grzejników do 31.10.2018 r. Planowany termin podpisania umowy: 20 września 2018 r.

4. TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA OFERT

Ofertę należy złożyć w jednym egzemplarzu osobiście lub pocztą od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 w siedzibie Fundacji BONIN w nieprzekraczalnym terminie: do dnia 19.09.2018 r. do godz. 15:00. Decyduje data i godzina wpływu. Oferty złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Oferta powinna być sporządzona na „Formularzu oferty” – załącznik nr 1 do niniejszej oferty.

Na kopercie/ w temacie wiadomości należy wpisać: Zapytanie ofertowe na wykonanie instalacji grzewczej gazowej w budynku- siedzibie Fundacji Bonin, w której realizowany będzie projekt pt.: Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej „CWAŁ” w Boninie.

Szczegółowy opis zamówienia, formularz oferty, wzór umowy, wzory oświadczenia w załącznikach:

ZAŁĄCZNIKI DO ZAPYTANIA

zapytanie cenowe

Załącznik 1 - Wzór formularza oferty

Załącznik 2 - Oświadczenie o braku powiązań

Załącznik 3 - Oświadczenie potwierdzające doświadczenie i potencjał kadrowy Wykonawcy

Załącznik 4 - Wzór umowy z Wykonawcą

Załącznik 5 - Projekt budowlany branży instalacyjnej